Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Wózki widłowe: Artykuły - kategoria "Batterie trakcyjne"
pokaż wszystkie kategorie

Energooszczędne ładowanie wózków widłowych

2018-01-09 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Producent urządzeń elektroniki użytkowej, firma Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o, zmodernizował technologię ładowania akumulatorów swojej floty urządzeń do transportu poziomego, wykorzystywanej w zakładach produkcyjnych nieopodal Wrocławia. Niezakłócony przepływ materiałów zapewnia tam flota 32 urządzeń do transportu poziomego. Aby zapewnić maksimum energooszczędności ładowania akumulatorów napędowych wózków widłowych, firma Vestel postawiła na urządzenia firmy Fronius z serii Selectiva. Wyposażono je w inteligentny proces ładowania Ri, który ładuje każdy akumulator, dostosowując się do jego indywidualnych parametrów. Zapewnia to ochronę akumulatora, wydłuża jego żywotność i umożliwia firmie Vestel znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. czytaj cały artykul »

Akumulatory w ekstremalnych warunkach eksploatacji

Co ma wspólnego Rainer Zietlow, motoryzacyjny rekordzista i obieżyświat, z polskimi emerytami w kamperze? Co łączy kamper z wyścigowym bolidem? Na pewno dobra energia – ta ludzka, która daje moc do działania, i ta pochodząca z akumulatorów Exide, które pomagają spełniać najbardziej ekstremalne motoryzacyjne marzenia. czytaj cały artykul »

Baterie zawsze gotowe do działania

2017-09-21 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Firma Fronius — wprowadzając na rynek urządzenie Switch Box — zaprojektowała rozwiązanie, dzięki któremu akumulatory utrzymają swój poziom naładowania także w przypadku dłuższych okresów magazynowania. Sprzedawcy urządzeń do transportu poziomego i akumulatorów mogą dzięki niemu nie tylko zoptymalizować dyspozycyjność i wydajność, ale też zminimalizować liczbę uszkodzeń akumulatorów i w rezultacie obniżyć koszty. czytaj cały artykul »

Kluczowe argumenty nowych wózków serii FX

STILL Polska wprowadza na rynek nową linię produktów, w skład której wchodzą trzy typy wózków z siedziskiem dla operatora: jeden unoszący oraz dwa podnośnikowe. FXH, FXD i FXV uzupełniają ofertę firmy w zakresie pojazdów średniego i dalekiego transportu, gwarantujących ekstremalnie ergonomiczną pracę. czytaj cały artykul »

Cyberbezpieczeństwo w przemyśle – nowe wyzwania dla UDT

Informacja i wiedza stały się w społeczeństwie informacyjnym dobrem najważniejszym, od którego jakości i bezpieczeństwa zależy przemysł i cała oparta na danych cyfrowych gospodarka, a co za tym idzie los jednostki i całych narodów. czytaj cały artykul »

Kompaktowe urządzenie do ładowania

2017-05-09 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Fronius Perfect Charging, optymalizator kosztów w dziedzinie intralogistyki, systemem ładowania akumulatorów Selectiva 2 kW wprowadza do swojej oferty inteligentne i ekonomiczne rozwiązanie do zastosowania z mniejszymi akumulatorami napędowymi. Dzięki temu użytkownicy elektrycznych urządzeń do transportu poziomego mogą znacznie obniżyć koszty eksploatacji i równocześnie wydłużyć żywotność drogich akumulatorów. czytaj cały artykul »

Nominowane trzy produkty STILL

Na finałowej liście produktów ubiegających się o międzynarodową nagrodę dla wózka widłowego roku znalazły się trzy propozycje firmy STILL: iGo neo, LiftRunner oraz akumulator Power Plus Life. czytaj cały artykul »

Litowo-jonowa energia 2017 roku

Oczywistym jest, że ze względu na wyczerpywanie się złóż paliw kopalnych światowa gospodarka musi w przyszłości uniezależnić się od ropy, węgla czy łupków. Trudno dokładanie przewidzieć, ile potrwają te zmiany. Wydaje się jednak, że już w tym roku możemy spodziewać się zmierzającej w tym kierunku napędowej rewolucji opartej o baterie Li-Ion. czytaj cały artykul »

Komfortowe zarządzanie flotą

Choć trudno o dokładne dane na temat popularności usług full service na rynku wózków widłowych, pojawia się coraz więcej przykładów tego typu wdrożeń. Modernizację floty w oparciu o to rozwiązanie przeprowadziła ostatnio firma Komfort. czytaj cały artykul »

Fronius Switch Box - optymalizacja ładowania baterii

Światowy lider w dziedzinie technologii ładowania akumulatorów, firma Fronius — wprowadzając na rynek urządzenie Switch Box — zaprojektowała rozwiązanie, dzięki któremu akumulatory utrzymają swój poziom naładowania także w przypadku dłuższych okresów magazynowania. Sprzedawcy urządzeń do transportu poziomego i akumulatorów mogą dzięki niemu nie tylko zoptymalizować dyspozycyjność i wydajność, ale też zminimalizować liczbę uszkodzeń akumulatorów i w rezultacie obniżyć koszty. czytaj cały artykul »

 1 2 3 >  Ostatnia »