Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Wózki widłowe: Artykuły

Hyster Europe wspomaga specyficzne branże w pokonywaniu specyficznych wyzwań

2018-04-26 | artykuł darmowy | tagi:

Rozwiązania Hyster Europe wspomagają swoimi usprawnieniami wymogi związane nie tylko z koncepcją „Just-in-time” w branży automotive czy magazynami sprzedaży detalicznej. czytaj cały artykul »

Obsługa 360 stopni: Sieć dealerów Hyster zapewnia optymalną obsługę

2018-04-03 | artykuł darmowy | tagi:

Firma Hyster Europa z powodzeniem rozszerzyła swoją sieć dealerów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W sumie 17 doświadczonych średnich firm specjalistycznych obsługuje obecnie w różnych regionach Niemiec. Z kolei w Austrii i Szwajcarii jeden dealer Hyster prowadzi wszechstronną obsługę i sprzedaż dla producentów wózków widłowych. czytaj cały artykul »

Camso wprowadza nowe opony pneumatyczne

2018-03-22 | artykuł darmowy | tagi: Opony przemysłoweWózki widłowe

Camso, dawniej Camoplast Solideal, wprowadza trzy nowe pneumatyczne opony przemysłowe do wózków widłowych i pojazdów obsługi naziemnej (GSE), przeznaczone głównie na rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie, Azji i Afryce. czytaj cały artykul »

Energooszczędne ładowanie wózków widłowych

2018-01-09 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Producent urządzeń elektroniki użytkowej, firma Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o, zmodernizował technologię ładowania akumulatorów swojej floty urządzeń do transportu poziomego, wykorzystywanej w zakładach produkcyjnych nieopodal Wrocławia. Niezakłócony przepływ materiałów zapewnia tam flota 32 urządzeń do transportu poziomego. Aby zapewnić maksimum energooszczędności ładowania akumulatorów napędowych wózków widłowych, firma Vestel postawiła na urządzenia firmy Fronius z serii Selectiva. Wyposażono je w inteligentny proces ładowania Ri, który ładuje każdy akumulator, dostosowując się do jego indywidualnych parametrów. Zapewnia to ochronę akumulatora, wydłuża jego żywotność i umożliwia firmie Vestel znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. czytaj cały artykul »

Akumulatory w ekstremalnych warunkach eksploatacji

Co ma wspólnego Rainer Zietlow, motoryzacyjny rekordzista i obieżyświat, z polskimi emerytami w kamperze? Co łączy kamper z wyścigowym bolidem? Na pewno dobra energia – ta ludzka, która daje moc do działania, i ta pochodząca z akumulatorów Exide, które pomagają spełniać najbardziej ekstremalne motoryzacyjne marzenia. czytaj cały artykul »

Nowa seria wózków do kompletacji

2017-10-05 | artykuł darmowy | tagi:

STILL Polska wprowadza na rynek nową serię rozwiązań dla kompletacji, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z obszaru ergonomii zwiększają wydajność procesów. Pojazdy linii OPX pozwalają oszczędzać cenne sekundy - bez zmniejszenia komfortu i bezpieczeństwa pracy. czytaj cały artykul »

Baterie zawsze gotowe do działania

2017-09-21 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Firma Fronius — wprowadzając na rynek urządzenie Switch Box — zaprojektowała rozwiązanie, dzięki któremu akumulatory utrzymają swój poziom naładowania także w przypadku dłuższych okresów magazynowania. Sprzedawcy urządzeń do transportu poziomego i akumulatorów mogą dzięki niemu nie tylko zoptymalizować dyspozycyjność i wydajność, ale też zminimalizować liczbę uszkodzeń akumulatorów i w rezultacie obniżyć koszty. czytaj cały artykul »

Nowy napęd w angielskich wózkach

2017-09-18 | artykuł darmowy | tagi:

Nowe silniki zostały zastosowane w kilkunastu napędzanych gazem LPG europejskich modelach wózków Hyster®. Nowe silniki Power Solutions International (PSI) są mocniejsze i bardziej efektywne pod względem zużycia paliwa, przez co podnoszą wydajność i jeszcze bardziej redukują łączne koszty eksploatacji. czytaj cały artykul »

Wysoka oszczędność ładowania baterii

2017-09-06 | artykuł darmowy | tagi:

Produkty niemieckiego producenta armatur i głowic prysznicowych Hansgrohe SE cieszą się wysoką renomą i popytem na całym świecie. W jego niemieckich zakładach produkcyjnych w Schiltach i Offenburg o wydajny i efektywny przepływ materiałów dba flota około 120 urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym. Wózki widłowe, akumulatory i ładowarki są częścią pakietu leasingowego przedstawiciela handlowego Linde, firmy Schöler Fördertechnik. Z myślą o jak największej efektywności energetycznej ładowania akumulatorów napędowych przedsiębiorstwo zdecydowało się na model Selectiva austriackiej firmy Fronius. Inteligentny proces ładowania Ri i różne indywidualne charakterystyki sprawiają, że Hansgrohe może ładować każdy akumulator stosownie do swoich bieżących potrzeb. Przynosi to oszczędności na kosztach eksploatacji. czytaj cały artykul »

Kluczowe argumenty nowych wózków serii FX

STILL Polska wprowadza na rynek nową linię produktów, w skład której wchodzą trzy typy wózków z siedziskiem dla operatora: jeden unoszący oraz dwa podnośnikowe. FXH, FXD i FXV uzupełniają ofertę firmy w zakresie pojazdów średniego i dalekiego transportu, gwarantujących ekstremalnie ergonomiczną pracę. czytaj cały artykul »

 1 2 3 >  Ostatnia »