Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Obsługa 360 stopni: Sieć dealerów Hyster zapewnia optymalną obsługę - 2018-04-03

2018-04-03 | artykuł darmowy | tagi:

Obsługa 360 stopni: Sieć dealerów Hyster zapewnia optymalną obsługę Firma Hyster Europa z powodzeniem rozszerzyła swoją sieć dealerów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W sumie 17 doświadczonych średnich firm specjalistycznych obsługuje obecnie w różnych regionach Niemiec. Z kolei w Austrii i Szwajcarii jeden dealer Hyster prowadzi wszechstronną obsługę i sprzedaż dla producentów wózków widłowych.

Klienci Hyster są obsługiwani przez sieć lokalnych dystrybutorów, którzy mają szeroką wiedzę o produktach i aplikacjach. Znają wyzwania codziennych operacji oraz od samego początku doradzają innym firmom. Z miejscowości Neu-Isenburg niedaleko Frankfurtu nad Menem, Hyster Europa zarządza siecią dealerów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Hyster Europa dystrybuuje swoje ciężarówki za pośrednictwem niezależnych dealerów, którzy oferują wózki widłowe dostosowane do potrzeb poszczególnych regionów.

Timo Antony, dyrektor regionalny Hyster Europa w Europie Środkowej mówi: „mamy bardzo silną sieć, która umożliwia nam dotarcie do każdego klienta w całym regionie".

Partnerstwo z profesjonalistami

Dla Hyster Europa, współpraca z niezależnymi dealerami jest integralną częścią polityki firmy. „Naszą strategią jest wejście na rynek z doświadczonymi handlowcami. Polegamy na dealerach, którzy jak my, są zainteresowani długotrwałą współpracą, rozumieją gospodarkę oraz są bardzo profesjonalni. Dodatkowo, do rozwiązań zorientowanych na potrzeby klienta oferują także szeroką wiedzę o rynku, przemyśle oraz logistyce”, mówi Timo Antony.

Partnerzy mogą korzystać z szerokiego asotmyentu Hyster obejmującego 140 różnych modeli wózków. Jako jeden z niewielu międzynarodowych poroducentów Hyster Europa oferuje wszelkiego rodzaju wózki podnośnikowe, ręczne wózki paletowe, wózki magazynowe, czy też wózki kontenerowe.

Timo Antony powiedział, że: „dealerzy Hyster mogą na nas liczyć, że dostarczymy im niezawodne, trwałe i efektywne wózki, na które jest wysokie zapotrzebowanie na rynku. Na tej podstawie kontynuujemy  naszą globalną strategię polegającą na utrzymaniu przywództwa na rynku razem z niezależnymi dystrybutorami”.

Delarzy korzystają z niewielkich odległości na rynku

Poprzez bezpośrednią współpracę z Hyster Europa dealerzy i ich klienci czerpią korzyści z szybkiego podejmowania decyzji oraz szybkim dostawom części zamiennych, dzięki czemu mogą korzystać z wszechstronnej usługi, która nie ma sobie równych. Krótki czas reakcji oraz praca w weekendy są oczywistością dla personelu serwisowego.

Roszerzono sieć usług i sprzedaży

Udanym dealerem Hyster w zakresie rozwiązań dla magazynów jest firma Kowalski Transportgeräte GmbH z Mönchengladbach. Przedsiębiorstwo to jest również jednym z największych dostawców wózków przemysłowych rejonie Dolnego Renu.  Kowalski dostarcza między innymi wózki elektryczny, gazowe i spalinowe dla przemysłu papierniczego, hutniczego, firm logistycznych, magazynów, domów towarowych, czy przemysłu farmaceutycznego. Firma ta oprócz usług związanych z dystrybucją, finansowaniem, czy wynajmem zapewnia także regularne szkolenia.

Schwede GmbH przejmuje obsługę w Berlinie

W Berlinie nowym autoryzowanym sprzedawcą Hyster Europa jest Gabelstapler-Vertrieb Schwede GmbH. Holger Schwede przejął kierownictwo w firmie w 2001 r. Firma ta jest jednym z najbardziej doświadczonym dostawców w regionie Berlina / Brandenburgii. Dyrektor Schwede mówi: „ciągle poszerzamy naszą działalność, obecnie nasza oferta obejmuje także ciężkie wózki widłowe oraz wózki kontenerowe”.

Hyster Europa oferuje wszystkie typy wózków widłowych

Hyster Europa prowadzi ścisłą współpracę z firmą handlową Norgarec z Hamburga. Dyrektor zarządzający Norgatec Adreas Küstermann mówi, że: „byliśmy pod wrażeniem bogatej oferty i jakości wózków widłowych Hyster. Oferujemy wsyztskie typy wózków widłowych od jednego producenta, co jest korzystne dla naszych klientów ponieważ możemy bezpośrednio dostarczyć wózki widłowe dostosowane do potrzeb każdego”.

Rozwiązania Hyster w zakresie logistyki magazynowej

Innowacyjne rozwiązania w zakresie logistyki magazynowej zostały dostarczone przez dealera GS-Gabelstapler Service in Wolfenbüttel dla dirmy z branży modowej Meyer & Meyer. W ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy, w Peine zbudowano nowoczesny magazyn dystrybucyjny dla produktów z branży odzieżowej i life style.

Rozwiązania dla przemysłu odlewniczego

Po kilu latach testów Eisenwerk Martinlamitz opera się na solidnych rozwiązaniach wózków przemysłowych firmy Hyster. Zaletą są wózki widłowe specjalnie przystosowane do pracy w hutach wytrzymujące wysokie temperatury oraz przeznaczone do pracy w ciasnych pomieszczeniach. Oferowane są wózki mogące transportować stopiony w temperaturze 1400 stopni metal ważący 1,8 t.

Wózki widłowe ze specjalnym wyposażeniem

Aby wytrzymać wysoką temperaturę w bezpośrednim sąsiedztwie pieców hutniczych potrzebne są pojazdy wyposażone w dodatkową chłodnicę oleju oraz węże hydrauliczne odporne na wysoką temperaturę.

Do prac przeznaczonych na zewnątrz firma Eisenwerk Martinlamitz używa głównie wózków elektrycznych dostarczanych przez Hyster.

 

Po więcej informacji dotyczących każdego aspektu działalności firmy Hyster zapraszamy na stronę producenta

Źródło: Hyster

Foto: Hyster