Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane artykuły

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Ranking Top 4 opon na log4.pl we wrześniu - 2014-10-14

2014-10-14 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

Ranking Top 4 opon na log4.pl we wrześniu Po sierpniowym znacznym wzroście w ofertach opon do wózków widłowych, we wrześniu nastąpiła „korekta” – używając giełdowego języka. W oferty opon do wózków widłowych kliknięto we wrześniu 1765 razy, nominalnie o 83 wejścia mniej(4%) niż w poprzednim miesiącu. Z pośród grup rodzajowych opony pneumatyczne zanotowały 5% spadek wejść w oferty, opony superelastyczne mają 6% spadek, a opaski amortyzujące zanotowały 1% wzrost wejść w stosunku do sierpnia. Zanotowane wyniki nie korespondują z ogólnym wzrostem wejść w oferty, zanotowanym we wrześniu 21479 kliknięć, jest swoistym rekordem na portalu. Zmniejszył się tym samym udział kliknięć w oferty opon do wózków widłowych, z 10 na 9%, liczony do wszystkich wejść na portalu.

We wrześniu pierwsze miejsce  w Top 4 opon do wózków widłowych zajęła oferta opony „Solideal Ecomatic TR” z liczbą 133 wejść. Solideal Ecomatic- dwuwarstwowa (pełna) opona przemysłowa charakteryzująca się wysoką stabilnością, odpornością na ścieranie, bardzo dobrą trakcją. Jest przeznaczona do urządzeń o umiarkowanej intensywności eksploatacji. Jest korzystnym wyborem za umiarkowaną cenę.

Na drugiej pozycji w rankingu Top 4 jest oferta „Radialna opona pneumatyczna TR-900”  z liczbą 116 wejść. Zaprojektowana, aby wytrzymywać naprężenia zastosowań przemysłowych, linia produktów Trelleborg TR-900 dzięki unikalnemu wzorowi bieżnika i wzmocnionych ścianach bocznych opon oferuje stabilność, trakcję i bezpieczeństwo. Solidna konstrukcja pozwala na maksymalne osiągi i redukuje czasy postoju spowodowane przez przebicia i zniszczenia opon. Opona jest odpowiednia do pracy na agresywnych i ściernych powierzchniach. Wzmocniona ściana boczna opony daje lepszą stabilność i pomaga chronić sprzęt, ładunek i kierowcę, a ponadto pozwala na pracę przy wyższych prędkościach. Wszystkie te aspekty mogą dla użytkownika końcowego przekładać się na oszczędność czasu i kosztów, ponieważ Trelleborg TR-900 redukuje czasy postoju wózków widłowych potrzebne na wymiany opon i konserwację. Dostępne od 9" do 33".

w1

Źródło: Portal log4.pl

Trzecia pozycja w rankingu Top 4, jest oferta „Opona Continental CSEasy” z ilością 110 wejść. Główne cechy opony Continental CSEasy to, specjalnie opracowany adapter, który pozwala na wymianę opony bez użycia prasy, co w wielu wypadkach jest znakomitym ułatwieniem dla użytkowników sprzętu. Nie musza czekać na prasę mobilna, by dokonać wymiany zużytej opony, to pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Opona superelastyczna znajduje szerokie zastosowanie w urządzeniach transportu bliskiego, głównie w wózkach widłowych. Opnę cechują najniższe opory toczenia oraz duża żywotność, sięgająca dwukrotności czasu eksploatacji innych opon. Poprzez swoja konstrukcję opona ma lepsze dopasowanie do obręczy, a to z kolei przekłada się na większe bezpieczeństwo w użytkowaniu nawet w ekstremalnie trudnych warunkach.

w2

Źródło: Portal log4.pl

Czwartą pozycję w rankingu Top 4 zajęła oferta „Trelleborg Expert”  z ilością 98 wejść.  Jest to większa, szersza i mocniejsza opona zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych warunkach, w których na opony oddziaływują duże obciążenia, siły ściskania i przesuwania. Opona Trelleborg Expert jest solidna i długotrwała, zachowuje użyteczność we wszystkich współczesnych urządzeniach służących do przenoszenia materiałów, w pełni odpowiada najbardziej surowym wymaganiom w zastosowaniach przemysłowych. Zaspokaja ona potrzeby każdego klienta zapewniając doskonałą przyczepność, znakomitą trakcję i najwyższą jakość jazdy, zapewniając wyższą trwałość i wydajność.

Od początku roku kliknięto 13864 razy, w oferty opon do wózków widłowych, najwięcej w oferty opon superelastycznych 6845 wejść,  co stanowi 49% wszystkich wejść w oferty opon do wózków widłowych, na drugiej pozycji sa opony pneumatyczne 505 wejść, 36% wszystkich wejść w opony i  opaski amortyzujące zanotowały 2014 wejść, 15% kliknięć w oferty opon. Miesięczne udziały kształtują się nieco inaczej, oferty opon superelastycznych mają 53% udział, pneumatycznych 31% udział, a opaski amortyzujące 16% udział wszystkich wejść w oferty opon do wózków widłowych.

Red.