Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Prezentacja inteligentnego oprogramowania Toyoty w zakresie automatyzacji - 2018-04-05

2018-04-05 | artykuł darmowy | tagi:

Podczas targów LogiMat odbywających się w Stuttgarcie, Toyota Material Handling wprowadziła na rynek autorskie oprogramowanie T-ONE. T-ONE, czyli Optymalizacja – Nawigacja – Egzekwowanie, stanowi część koncepcji Lean stosowanej przez firmę Toyota. Celem oprogramowania jest optymalizacja skuteczności i korzystania z zasobów magazynowych. Rozwiązanie to zwiększa automatyzację poprzez integrację procesów obsługi klienta, a także możliwość przeglądu i kontrolę przypływu materiałów.

Oprogramowanie T-ONE jest instalowane w postaci warstwy integrującej. Następnie, za pomocą funkcji Toyota Autopilot komunikuje się z automatycznie sterowanymi pojazdami (AGV) oraz infrastrukturą zarządzania magazynami, identyfikacji towarów czy innymi urządzeniami do obsługi i podawania materiałów.

T-ONE ma przyczyniać się do przyspieszenia prac poprzez solidność i elastyczność. Korzyścią dla klienta jest ciągły przepływ prac oraz integracja z innymi systemami w danym środowisku pracy.

Optymalizacja przepływu pracy i skuteczności

T-ONE przyczynia się do optymalizacji integrując działania takie jak wykonywanie zamówień, planowanie tras czy wykorzystanie pojazdów, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie ciągłego przepływu materiałów. Dodawanie nowych pojazdów do systemu jest łatwe, dzięki czemu również można zwiększyć wydajność. Użytkownik może przeglądać wszelkie dane czy wskaźniki efektywności dzięki graficznemu interfejsowi.

Inteligentna i szybka nawigacja

Pojazdy objęte oprogramowaniem T-ONE jeżdżą po wyznaczonych przez system ścieżkach, jest zredukowany czas oczekiwania oraz jazdy bez ładunku. Podczas pracy wciąż obliczane są optymalne trasy przejazdu. System bierze pod uwagę liczbę dostępnych pojazdów, dostępną powierzchnię oraz oczekujące zamówienia.

Bezpieczne i dokładne egzekwowanie

System pozwala we właściwym czasie, prawidłowo i sprawnie realizować zamówienia. Komunikacja z innymi systemami umożliwia optymalny przepływ materiałów i wykorzystanie pojazdów

 

Źródło: Toyota