Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane artykuły

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane analizy

Reklama

Opony: Komentarze ekspertów

Informatyzacja dociera do magazynów

2012-07-24 | artykuł darmowy | tagi: Wózki widłoweBaterie i prostowniki

Kartka, długopis i ręczne sterowanie przepływem materiałów w magazynie to już przeżytek. Poza systemami klasy WMS na rynku pojawiają się rozwiązania IT o znacznie szerszym zastosowaniu. Jakie dodatkowe korzyści wnosi wdrożenie ich w logistyce wewnętrznej przedsiębiorstwa? Narzędzia IT są jednym z ważniejszych kroków do optymalizacji pracy magazynu. Wzrost wydajności osiągany jest poprzez znaczną redukcję popełnianych błędów, lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej czy automatyczne sterowanie zadaniami wykonywanymi przez poszczególnych pracowników. czytaj cały artykul »

Minimalizacja całkowitych koszów eksploatacji

2011-12-02 | artykuł darmowy | tagi: Wózki widłowe

Jak pamiętamy rok 2009 był bardzo trudnym rokiem dla producentów maszyn przemysłowych dla całej branży TSL, budownictwa jak i również dla biznesu opon to tego typu pojazdów. Przez poprzednie lata sprzedaż opon przemysłowych z roku na rok rosła w tempie kilku a nawet kilkunastu procent. Niestety wraz z dużym spadkiem sprzedaży wszelkiego rodzaju maszyn, tempo rozwoju sprzedaży opon przemysłowych uległo radykalnej zmianie. Rok 2010 wprawdzie przyniósł poprawę, jednak daleko jeszcze do pełnego optymizmu w tym względzie, chociaż wyraźnie zarysowują się symptomy wzrostowe. czytaj cały artykul »

Ewolucyjny rynek opon

2011-12-02 | artykuł darmowy | tagi: Wózki widłowe

Na rynku opon do transportu wewnętrznego jest kilku głównych producentów, w tym SOLIDEAL, którzy bazują w zasadzie na tej samej kategorii odbiorców i mają produkty wysokiej jakości o sprawdzonej renomie. Zmieniają oni jedynie swój udział w rynku, kosztem innych dostawców. Można zatem powiedzieć, że rynek opon przemysłowych jest dość dobrze znany, mimo to należy go określić, jako nieprzewidywalny. Szczególnie teraz, trudno jest mówić o rozwoju, gdy kryzys decyduje o tym, że użytkownicy w przeważającej części kierują się ceną zakupu, a nie jakością i trwałością ogumienia, czyli kosztem jednostkowym eksploatacji. czytaj cały artykul »