Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Kluczowe argumenty nowych wózków serii FX - 2017-08-21

Kluczowe argumenty nowych wózków serii FX STILL Polska wprowadza na rynek nową linię produktów, w skład której wchodzą trzy typy wózków z siedziskiem dla operatora: jeden unoszący oraz dwa podnośnikowe. FXH, FXD i FXV uzupełniają ofertę firmy w zakresie pojazdów średniego i dalekiego transportu, gwarantujących ekstremalnie ergonomiczną pracę.

STILL Polska wprowadza na rynek nową linię produktów, w skład której wchodzą trzy typy wózków z siedziskiem dla operatora: jeden unoszący oraz dwa podnośnikowe. FXH, FXD i FXV uzupełniają ofertę firmy w zakresie pojazdów średniego i dalekiego transportu, gwarantujących ekstremalnie ergonomiczną pracę.

Seria składa się wózka unoszącego FXH 20/25 N, wózka podnośnikowego FXV 14/16 N oraz FXD 20 N – wózka podnośnikowego z podwójnymi widłami. Cechą łączącą wszystkie modele jest miejsce operatora z wygodnym fotelem, regulowanym podnóżkiem i amortyzacją przenoszonych drgań. Każdy z nich jest także dostępny w wariancie z baterią litowo-jonową.

FXH 20/25 N przeznaczony jest do szybkiego i bezpiecznego transportu poziomego towarów o masie do 2 500 kg. Zużycie energii na poziomie 0,5 kWh/h, pojemność baterii do 500 Ah i maksymalna prędkość jazdy wynosząca 12 km/h gwarantują dużą dostępność pojazdu i wysoką wydajność pracy.

FXV 14/16 N to osiągający szybkość 10 km/h wózek wysokiego podnoszenia z miejscem siedzącym dla operatora, o udźwigu do 1600 kg i wysokości podnoszenia 5 316 mm. Sprawdza się w efektywnej obsłudze regałów, jak i w transporcie poziomym. Znajdzie zastosowanie w obsłudze przewozu z linii produkcyjnej do magazynu oraz stref buforowych.

Wózek Still FXV 14/16 N

FXD 20 N - wózek podnośnikowy z podwójnymi widłami – jest dostosowany do transportu ładunków wrażliwych na nacisk. Dzięki prędkości maksymalnej do 10 km/h oraz możliwości jednoczesnego przewozu palet o masie do 1 000 kg na dwóch poziomach, cechuje się ponadprzeciętną wydajnością w magazynach, w których obsługiwane są palety o zróżnicowanej wysokości.

Wszystkie modele wyposażone są w pozwalający zmniejszyć zużycie energii system Blue-Q oraz gwarantujący stabilność na zakrętach układ Curve Speed Control. Obszary, na które projektanci FXH, FXD i FXV położyli szczególny nacisk to wydajność, bezpieczeństwo i ergonomia pracy.

Ewa Czajkowska

Foto: Still