Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane artykuły

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Oferty wózków widłowych w 2015 r. - 2016-01-20

2016-01-20 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

Oferty  wózków widłowych w 2015 r. Końcówka roku jest szczególnym okresem, w którym jedni więcej świętują inni więcej pracują, a logistyka poddawana jest kolejnym sprawdzianom. Dla wózków widłowych, to najlepsze miesiące roku, tak było do niedawna, kryzys wiele zmienił w gospodarce, zmieniło się wiele dotychczas stabilnych oraz przewidywalnych zachowań klientów. Pomimo tych zmian rynek wózków widłowych rośnie z każdym rokiem, co potwierdzają dane z jednostek statystycznych, prowadzących takie zestawienia oraz widoczne jest to również na portalu Log4.pl, gdzie publikowane są oferty tej grupy produktowej.

Końcówka roku jest szczególnym okresem, w którym jedni więcej świętują inni więcej pracują, a logistyka poddawana jest kolejnym sprawdzianom. Dla wózków widłowych, to najlepsze miesiące roku, tak było do niedawna, kryzys wiele zmienił w gospodarce, zmieniło się wiele dotychczas stabilnych oraz przewidywalnych zachowań klientów. Pomimo tych zmian rynek wózków widłowych rośnie z każdym rokiem, co potwierdzają dane z jednostek statystycznych, prowadzących takie zestawienia oraz widoczne jest to również na portalu Log4.pl, gdzie publikowane są oferty tej grupy produktowej.

Portal staje się ważnym narzędziem w określaniu trendów rynkowych, niepewny bardzo rynek, jest niezwykle podatny na różnego rodzaju zawirowania, które wpływają na jego zachowanie się co jest widoczne przy głębszych analizach danych. Rok 2015 pomimo tych niepewności zakończył się sporym 34% wzrostem wejść w oferty wózków widłowych, publikowanych na portalu. Oferty notują kolejne rekordy wejść, przybywa również użytkowników zainteresowanych treścią publikowaną na portalu.    

Wózki widłowe, to najliczniejsza grupa produktowa licząca 330 aktywnych ofert wózków widłowych w dziesięciu grupach rodzajowych. Grupa czołowych wózków widłowych ma najwięcej ofert (68%) oraz największy 62% udział kliknięć w oferty. Liczony rok do roku wzrost wejść w publikowane oferty wózków widłowych wyniósł 23%, końcówka roku wskazuje na wzrostowy trend w tej grupie produktowej.   

Szczegóły dostępne w załączniku pdf.

pobierz ten artykuł w postaci pliku PDF