Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane newsy

Reklama

O nas

Serwis log4b.pl to pierwszy w Polsce, serwis badający i analizujący rynek logistyki sprzętowej, jej dynamicznego obszaru odnoszącego sie do wózków widłowych, a razem z nim rynków wspólnych - baterii trakcyjnych, opon przemysłowych i osprzętu do wózków widłowych. Rozwijający sie rynek potrzebuje narzędzi analitycznych, które pozwolą na konkurowanie jakością, kultura biznesowa i dobre praktyki stosowane w każdym wymiarze biznesowym, w natualny sposób korzystają z badań i analiz rynkowych. Brak tych danych, znacznie utrudnia przemyślane działanie na rynku, a budowanie strategii rozwoju, bez tych danych staje się niezwykle trudne.  

W kulturze biznesowej kierującej sie dobrymi praktykami, dzielenie się informacją jest czymś naturalnym, przekazane dane "wracają" z zawartą w analizach i komentarzach ekspertów informacją, którą możemy wykorzystać.

Czeka nas trudna droga, jednak bez współpracy z otwartymi na zmiany, nowoczesnymi firmami, które stawiają sobie za cel wdrażanie zasad kutury biznesowej, niewiele osiągniemy. Jest wiele przykładów na polskim rynku takiej współpracy, w obszarze jednego rynku i nikt nie obawia się utraty "udziału w rynku", dzieląc sie informacją o swej sprzedaży. Transparentność to podstawa każdej działalności, to cechuje najlepszych.

Serwis log4b.pl powstał po to, by animatorzy dobrych praktyk i kultury biznesowej, dzieląc się informacją czerpali potrzebną wiedzę do dalszego rozwoju. Dołożymy wszslkich starań, by przygotowywane analizy i komentrarze były rzetelne i obiektywne, bo tylko takie mają dla Państwa wartość, dlatego waznym jest rzetelne wypełnianie ankiet portalu. Wierzymy, że firmy, które będa współracowały, kierują sie zasadami dobrych praktyk i etyką w biznesie.      

Zapraszamy do wspólpracy, zarejestruj sie na portalu, kliknij tutaj.