Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane newsy

Reklama

Aktualności

Wózek na miarę potrzeb

2011-10-25 | tagi:

Transportując ładunek w hali produkcyjnej, składując towary na znacznych wysokościach w magazynie, czy to usprawniając pracę kuriera w firmie transportowej - wózki widłowe wykorzystywane są do różnorodnych działań, aby wspomagać pracę człowieka. W zależności od specyfiki branży, rozmiaru przedsiębiorstwa i indywidualnych preferencji będziemy potrzebowali odmiennych rozwiązań. Jak dokonać najlepszego wyboru podczas zakupu? czytaj cały artykul »

Nowe centrum logistyczne GRODNO S.A.

2011-10-25 | tagi:

Firma GRODNO S.A., wiodący dystrybutor artykułów elektrotechnicznych, uruchomiła działalność nowego centrum dystrybucji w Małopolu. Inwestycja, w której skład wchodzi magazyn o powierzchni 3 tys. mkw., ma przynieść oszczędności dotychczasowych kosztów logistycznych na poziomie 15 – 20 proc. Celem najważniejszej w tym roku inwestycji GRODNO S.A., jednego z największych polskich dystrybutorów sprzętu elektrotechnicznego, jest stworzenie nowych możliwości do rozwoju sieci sprzedaży. Firma poprzez usprawnianie zakupów chce zwiększać swoją efektywność. Nowe centrum dystrybucji ma służyć znacznemu ulepszeniu sprawności logistycznej oraz rotacji magazynu, a także poprawić cykl operacyjny. Działania te mają przyczynić się do wzrostu sprzedaży kabli. czytaj cały artykul »

Mitsubishi zdecydowanie najlepszy!

2011-10-24 | tagi:

Sukcesy w zakresie bezpieczeństwa sprawiły, że Mitsubishi stał się pierwszym producentem, który zwyciężył we wszystkich kategoriach nagród przyznawanych wózkom widłowym. Firma Mitsubishi Forklift Trucks stała się pierwszą firmą, która odniosła zdecydowane zwycięstwo we wszystkich kategoriach produktów w organizowanym przez stowarzyszenie Fork Lift Truck Association (FLTA) i uznawanym na całym świecie corocznym konkursie Annual Awards for Excellence. Na ceremonii przypominającej Galę Oskarową, która odbyła się w Wielkiej Brytanii, firma Mitsubishi Forklift Trucks za swój wózek GRENDIA z zabezpieczeniem dachowym hi-vis zdobyła Nagrodę w kategorii Bezpieczeństwo. czytaj cały artykul »

Siódemka rozwija sieć Service Pointów

2011-10-24 | tagi:

Firma kurierska Siódemka SA tworzy sieć partnerskich punktów przyjęć przesyłek. W Service Pointach będzie można szybko i bez zbędnych formalności nadać paczkę w dowolne miejsce w kraju. Założeniem firmy jest uruchomienie w jak najkrótszym czasie sieci punktów nadań na terenie całej Polski. O nawiązanie współpracy mogą ubiegać się wszyscy przedsiębiorcy posiadający lokal lub sieć lokali w atrakcyjnym miejscu. Service Pointy będą znajdować się w punktach handlowych lub usługowych położonych w ruchliwych i łatwo dostępnych miejscach, takich jak centra Handlowe, główne ulice oraz znane i łatwo dostępne miejsca w miastach powyżej 30 tysięcy mieszkańców. czytaj cały artykul »

Dynamicznie i z pomysłem

2011-10-24 | tagi:

W dniu 28 września w Hotelu Boss firma Solideal Polska SA zorganizowała spotkanie z klientami, którego tematem był „Rozwój firmy Camoplast Solideal na świecie, a zmiany w zakresie polityki asortymentowo-cenowej w Polsce. Nowości produktowe – opona superelastyczna Solideal Xtreme ”. Firma Solideal Polska SA, jest częścią Grupy Camoplast Solideal, powstałej po połączeniu firm Camoplast oraz Solideal.Spotkanie miało na celu prezentację działań firmy po połączeniu oraz prezentację nowych produktów firmy – opon SOLIDEAL XTREME, SOLIDEAL SRTL, SOLIDAIR, SOLIDEAL ED PLUS i HAULRT HALT. czytaj cały artykul »

Inteligentna przyszłość logistyki

2011-10-24 | tagi:

Wśród wielu innowacji, które zaprezentowała w tym roku branża logistyczna, to rozwiązania softwarowe wzbudzają największe zainteresowanie. Optymalizują pracę magazynu, zmniejszają koszty użytkowania floty, gwarantują niezawodność łańcucha dostaw. Inteligentne zarządzanie intralogistyką stało się opłacalne jak nigdy dotąd. czytaj cały artykul »

« Pierwsza  <  65 66 67