Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane newsy

Reklama

Raport Widlak List 2015 - 2015-04-28

kategorie: rynekwydarzenia

Raport Widlak List 2015 Kolejna analiza rynku wózków widłowych, rynku, który po burzliwym okresie kryzysowym rozwija się w stałym tempie 10%, zwiększając swój udział w gospodarce kraju. Raport „Widlak List 2015” jest publikacją, która analizuje rynek zarejestrowanych maszyn będących w ewidencji Urzędu Dozoru Technicznego. W raporcie poddano analizie dane dotyczące rynku leasingu wózków widłowych, baterii trakcyjnych i po raz pierwszy oszacowaliśmy ilość opon do wózków widłowych. Uznaliśmy, że tylko w ten sposób, można przedstawić rynek wózków widłowych, który ma bezpośredni wpływ na wymienione obszary wyposażenia.

Raport „Widlak List 2015" potwierdza znaczenie rynku wózków widłowych dla gospodarki, jego dynamika rozwoju jest związana z inwestycjami przemysłowymi, które w 2014 roku osiągnęły bardzo dobre wyniki. Ten jedyny w swoim rodzaju raport jest opracowaniem, nadającym wiedzy o rynku wózków widłowych inna jakość, znawca tego rynku, znajdzie w nim odpowiedzi na wiele pytań dotyczących, tego jakże interesującego rynku.

Raport „Widlak lIst 2015" kolejny raz przygotowywała grupa projektowa z Naukowego Koła Logistyki DIALOG z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w składzie: Katarzyna Cyra; Szymon Jaworski; Olga Karpińska; Jakub Knauer; Kinga Konstanty; Klaudia Malik; Monika Piecha; Daria Sochan; Karolina Spojda; Ewelina Wiśniewska. Raport zawiera dane z wielu obszarów gospodarczych będących ściśle związanymi z rynkiem wózków widłowych, które omówione zostały w badaniu.

Na stronach raportu w ośmiu działach tematycznych przedstawiamy:

Raport kończy podsumowanie, przeprowadzonych analiz poszczególnych segmentów rynku, ze wskazaniem trendów, jakie wynikają z badań. Kolejna analiza rynku wózków widłowych, odkrywa pewien paradoks, polegający na rozbieżności wózków zarejestrowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego, a rzeczywistą wielkością rynku. Rok 2014 jest najlepszym rokiem dla rynku wózków widłowych, w którym osiągnięto najlepsze wyniki na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Przejdź do raportu „Widlak List 2015".

Zainteresowanych wersją drukowaną, prosimy o wysłanie zapytania pocztą e-mail: ..

Andrzej Szymkiewicz