Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane newsy

Reklama

Giełda wózków używanych Jungheinrich - 2011-10-25

kategorie:

Giełda wózków używanych Jungheinrich V Giełda Wózków Używanych Jungheinrich odbyła się tym razem w oddziale w Gdyni; firma Jungheinrich kontynuuje swój ciekawy pomysł na sprzedaż wózków używanych. W dniach 21-22. września br. klienci firmy mogli obejrzeć i „fizycznie” sprawdzić używany wózek widłowy w specjalnej cenie, z gwarancją. Wszystkie wózki widłowe przygotowane w czterogwiazdkowym standardzie Jungheinrich, który sprawia, że trudno jest odróżnić te wózki od wózków nowych.

 

Idea organizacji giełdy w oddziałach firmy bardzo się sprawdza, ponieważ licznie stawili się przedsiębiorcy z regionu, chociaż na giełdę do Gdyni przybyli klienci z Wrocławia i Łodzi. To wyjście do klientów, się opłaca, poprawia wzajemne relacje, wzbudza zaufanie do przygotowanych ofert. To bardzo ważne wydarzenie w relacjach z klientami, ponieważ wielu z nich mogło przybyć do oddziału firmy z którą „robi interesy” i zapoznać się z jego ofertą, zobaczyć zaplecze serwisowe i potencjał firmy na tym terenie. Oddział firmy Jungheinrich jest jedynym oddziałem firmy sprzedającej wózki widłowe, stwierdza Grzegorz Musioł, dyrektor oddziału Gdynia, dlatego pokazanie tego potencjału jest takie ważne.

- Zaczęliśmy we Wrocławiu, teraz jesteśmy w Gdyni, jest to piąta Giełda Wózków Używanych Jungheinrich, tym samym odwiedziliśmy pięć naszych oddziałów.  Chcemy kontynuować ten pomysł, jednak nie podjęliśmy jeszcze decyzji, gdzie w roku przyszłym odbędzie się kolejna giełda. Pomysł organizowania w oddziałach giełd przynosi nam szereg korzyści, oprócz tych materialnych, czyli sprzedaży wózków widłowych, są te niematerialne, przekładające się na relacje z klientami, którzy bliżej poznają firmę i jej oddział.  To spotkanie tutaj w oddziale, jest kulminacyjnym punktem całej oferty giełdy, ponieważ, wózki w specjalnej cenie przygotowanej na tą okazję dostępne sa w Internecie na tydzień przed datą „fizycznej prezentacji” wózków na giełdzie oraz przez tydzień po jej zakończeniu. Oznacza to, że nasi klienci, jeszcze przez tydzień do przyszłego czwartku będą mogli kupić używane wózki widłowe Jungheinrich w tej atrakcyjnej cenie.  Aktualna sytuacja na rynku wózków używanych przełożyła się na wzrost cen w porównaniu z pierwszą giełdą, jednak klienci akceptują te zmiany, widząc oferowaną jakość prezentowanego sprzętu – mówi Anna Keppel, dyrektor wynajmu i wózków używanych Jungheinrich.

To wychodzenie na przeciw klientom i ich potrzebom, umacnia relacje i tworzy trwałe związki biznesowe, przekładające się na obopólne korzyści. Różnorodność ofert na rynku sprawia, że można wybierać, jednak dobór sprzętu, który będzie ciężko i niezawodnie pracował  musi odbywać się na gruncie wzajemnego zaufania. Giełda Wózków Używanych Jungheinrich, jest takim miejscem, gdzie te relacje się umacniają, gdzie klienci nie są traktowani jak „ zło konieczne” byle sprzedać wózek widłowy. Na giełdzie klienci mogą uzupełnić swoja flotę nowych wózków o sprzęt używany z korzyścią dla kieszeni. Elastyczność organizatora Giełdy Wózków Używanych Jungheinrich, przełożyła się na konkret, klient negocjujący kontrakt na dostawę nowych wózków, przyjechał na giełdę i poszerzył swoja flotę o kilka potrzebnych mu wózków widłowych.

W oddziale w Gdyni na V Giełdzie Wózków Używanych Jungheinrich sprzedanych zostało 16 uzywanych wózków widłowych, natomiast podliczając wszystkie edycje. daje to łącznie 147 używanych wózków widłowych sprzedanych na giełdach Jungheirich. Poza korzyściami cenowymi, każdy zakup premiowany był nagrodą, w postaci ręcznego wózka paletowego AM 22 lub vouchera na przegląd techniczny.

Red

Foto: Log4.pl

 

Waga ciężka też była oglądana Waga ciężka też była oglądana
Wstępne rozmowy, o tym co interesuje najbardziej. Wstępne rozmowy, o tym co interesuje najbardziej.
Klienci sprawdzali każdy szczegół Klienci sprawdzali każdy szczegół
Spory wybór, magazynowych po czołówki. Spory wybór, magazynowych po czołówki.
Konsultacje i rozmowy z handlowcami. Konsultacje i rozmowy z handlowcami.
Elektryczne czołówki jednym szeregu pod tablicą. Elektryczne czołówki jednym szeregu pod tablicą.
Na wejściu wóz serwisowy zachęcał do wejścia. Na wejściu wóz serwisowy zachęcał do wejścia.