Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Baterie: Artykuły

Toyota prezentuje autorskie rozwiązania dla akumulatorów litowo-jonowych

2018-04-30 | artykuł darmowy | tagi:

Klienci Toyoty od 2014 roku mogą używać akumulatorów litowo-jonowych w wielu zastosowaniach. Dzięki temu mogą maksymalizować czas pracy oraz produktywność swoich działań. czytaj cały artykul »

Energooszczędne ładowanie wózków widłowych

2018-01-09 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Producent urządzeń elektroniki użytkowej, firma Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o, zmodernizował technologię ładowania akumulatorów swojej floty urządzeń do transportu poziomego, wykorzystywanej w zakładach produkcyjnych nieopodal Wrocławia. Niezakłócony przepływ materiałów zapewnia tam flota 32 urządzeń do transportu poziomego. Aby zapewnić maksimum energooszczędności ładowania akumulatorów napędowych wózków widłowych, firma Vestel postawiła na urządzenia firmy Fronius z serii Selectiva. Wyposażono je w inteligentny proces ładowania Ri, który ładuje każdy akumulator, dostosowując się do jego indywidualnych parametrów. Zapewnia to ochronę akumulatora, wydłuża jego żywotność i umożliwia firmie Vestel znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. czytaj cały artykul »

Akumulatory w ekstremalnych warunkach eksploatacji

Co ma wspólnego Rainer Zietlow, motoryzacyjny rekordzista i obieżyświat, z polskimi emerytami w kamperze? Co łączy kamper z wyścigowym bolidem? Na pewno dobra energia – ta ludzka, która daje moc do działania, i ta pochodząca z akumulatorów Exide, które pomagają spełniać najbardziej ekstremalne motoryzacyjne marzenia. czytaj cały artykul »

Nowa seria wózków do kompletacji

2017-10-05 | artykuł darmowy | tagi:

STILL Polska wprowadza na rynek nową serię rozwiązań dla kompletacji, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z obszaru ergonomii zwiększają wydajność procesów. Pojazdy linii OPX pozwalają oszczędzać cenne sekundy - bez zmniejszenia komfortu i bezpieczeństwa pracy. czytaj cały artykul »

Baterie zawsze gotowe do działania

2017-09-21 | artykuł darmowy | tagi: Batterie trakcyjneWózki widłowe

Firma Fronius — wprowadzając na rynek urządzenie Switch Box — zaprojektowała rozwiązanie, dzięki któremu akumulatory utrzymają swój poziom naładowania także w przypadku dłuższych okresów magazynowania. Sprzedawcy urządzeń do transportu poziomego i akumulatorów mogą dzięki niemu nie tylko zoptymalizować dyspozycyjność i wydajność, ale też zminimalizować liczbę uszkodzeń akumulatorów i w rezultacie obniżyć koszty. czytaj cały artykul »

Wysoka oszczędność ładowania baterii

2017-09-06 | artykuł darmowy | tagi:

Produkty niemieckiego producenta armatur i głowic prysznicowych Hansgrohe SE cieszą się wysoką renomą i popytem na całym świecie. W jego niemieckich zakładach produkcyjnych w Schiltach i Offenburg o wydajny i efektywny przepływ materiałów dba flota około 120 urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym. Wózki widłowe, akumulatory i ładowarki są częścią pakietu leasingowego przedstawiciela handlowego Linde, firmy Schöler Fördertechnik. Z myślą o jak największej efektywności energetycznej ładowania akumulatorów napędowych przedsiębiorstwo zdecydowało się na model Selectiva austriackiej firmy Fronius. Inteligentny proces ładowania Ri i różne indywidualne charakterystyki sprawiają, że Hansgrohe może ładować każdy akumulator stosownie do swoich bieżących potrzeb. Przynosi to oszczędności na kosztach eksploatacji. czytaj cały artykul »

Kluczowe argumenty nowych wózków serii FX

STILL Polska wprowadza na rynek nową linię produktów, w skład której wchodzą trzy typy wózków z siedziskiem dla operatora: jeden unoszący oraz dwa podnośnikowe. FXH, FXD i FXV uzupełniają ofertę firmy w zakresie pojazdów średniego i dalekiego transportu, gwarantujących ekstremalnie ergonomiczną pracę. czytaj cały artykul »

Baterie trakcyjne i prostowniki w I półroczu

2017-07-24 | artykuł darmowy | tagi:

Baterie kwasowe notują 35% udział wejść w oferty publikowane na portalu i przez ostatni rok znacznie straciły(55% w 2016) na rzecz baterii żelowych notujących 33% udział kliknięć. Pozostała mniejsza połowa „tortu” to baterie AGM z 16% udziałem, akcesoria do baterii notują wysoki bo 14% udział(16%) oraz oferta baterii litowo-jonowych 2% udziału. Czy to przekłada się na rynek baterii, trudno jednoznacznie powiedzieć, nie jest to badanie, a zapis pewnych preferencji użytkowników portalu. czytaj cały artykul »

Cyberbezpieczeństwo w przemyśle – nowe wyzwania dla UDT

Informacja i wiedza stały się w społeczeństwie informacyjnym dobrem najważniejszym, od którego jakości i bezpieczeństwa zależy przemysł i cała oparta na danych cyfrowych gospodarka, a co za tym idzie los jednostki i całych narodów. czytaj cały artykul »

SENSiA EX - specjalista od wąskich korytarzy

2017-05-10 | artykuł darmowy | tagi:

Optymalne wykorzystanie powierzchni w magazynie, ogranicza swobodne manewrowanie wózkami widłowymi, precyzyjnie dobierane są parametry techniczne i odpowiednie modele, aby procesy przebiegały bez zakłóceń. Wychodząc z założenia, że praca z szerokim i nietypowym ładunkiem nie powinna wpływać ujemnie na możliwości manewrowania wózkiem widłowym wysokiego składowania, firma Mitsubishi Forklift Trucks rozszerza rodzinę nagradzanych wózków SENSiA o model SENSiA EX. czytaj cały artykul »

 1 2 3 >  Ostatnia »