Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-16 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane artykuły

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Baterie: Analizy

Oferty opon do wózków widłowych w 2015r

2016-01-22 | artykuł darmowy | tagi:

W ofertach opon do wózków widłowych kolejny rok wzrostu, w opublikowane oferty opon do wózków widłowych kliknięto 22 846 razy, nominalnie o 4002 wejścia więcej(21%) niż w poprzednim roku. W grupie produktowej opon do wózków widłowych, wyróżnia się trzy grupy rodzajowe - opaski amortyzujące, opony superelastyczne, opony pneumatyczne. Udział kliknięć w oferty opon do wózków widłowych wynosi 8,2%, jest czwartym wynikiem w zestawieniu dla wszystkich grup produktowych. czytaj cały artykul »

Oferty baterii trakcyjnych i prostowników w 2015 r.

2016-01-21 | artykuł darmowy | tagi:

Na portalu Log4.pl publikowanych jest 58 ofert w grupie rodzajowej baterie trakcyjne oraz 22 oferty prostowników uzupełniających się ofertą. Te grupy produktowe mocno związana z grupą produktową wózków widłowych, wzrost w tej grupie przekłada się na zainteresowanie ofertami baterii trakcyjnych i prostowników. Nie bez znaczenia jest trend ekologiczny, który sprawia, że rośnie zainteresowanie produktami z napędem elektrycznym również w magazynach. czytaj cały artykul »

Oferty wózków widłowych w 2015 r.

2016-01-20 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

Końcówka roku jest szczególnym okresem, w którym jedni więcej świętują inni więcej pracują, a logistyka poddawana jest kolejnym sprawdzianom. Dla wózków widłowych, to najlepsze miesiące roku, tak było do niedawna, kryzys wiele zmienił w gospodarce, zmieniło się wiele dotychczas stabilnych oraz przewidywalnych zachowań klientów. Pomimo tych zmian rynek wózków widłowych rośnie z każdym rokiem, co potwierdzają dane z jednostek statystycznych, prowadzących takie zestawienia oraz widoczne jest to również na portalu Log4.pl, gdzie publikowane są oferty tej grupy produktowej. czytaj cały artykul »

Statystyki wejść w oferty portalu log4.pl w 2015 roku

2016-01-20 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

O 34% wzrosła liczba kliknięć w publikowane na portalu oferty produktów wyposażenia magazynu, wykorzystywanych w transporcie wewnętrznym i obszarach, gdzie realizowane są procesy składowania i dystrybucji towarów. Przybywa użytkowników zarządzających magazynami, procesami logistycznymi, logistyką wewnętrzną oraz tych, którym publikowane informacje są pomocne w realizacji zadań logistycznych. Rośnie również ilość publikowanych ofert dostawców sprawdzonych rozwiązań, których poszukują użytkownicy portalu. czytaj cały artykul »

Oferty osprzętu do wózków widłowych w 2015 r.

2016-01-18 | artykuł darmowy | tagi:

Na log4.pl obecnie znajduje się 7 ofert produktów osprzętu do wózków widłowych, to niewiele zważywszy na to, że publikowanych jest 663 aktywne oferty produktowe, w które kliknięto 639 015 razy. Widoczne jest wzrastające zainteresowanie portalem i publikowanymi ofertami oraz ofertami osprzętu, który urósł w 2015 roku o 51% w stosunku do poprzedniego roku. Skromna oferta nie reprezentuje całego rynku, ale daje już pewne wskazówki jakie jest zainteresowanie tego rodzaju produktami. czytaj cały artykul »

Statystyki ofert pierwszego kwartału 2015 roku, na log4.pl

2015-04-30 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

Statystyki, to nowa jakość na rynku medialnej informacji w branży logistycznej, dane z publikacji ofert produktów wykorzystywanych w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej służą utrwalaniu wizerunku marki i jej produktów. „Kliknięcia” w publikowane oferty to swoisty barometr świadczący o zainteresowaniu danym produktem, stając się informacją dla zarządzających jak budować nowe strategie. Systematyczne notowania wejść w oferty pozwalają na precyzyjną ocenę odbierania przez rynek określonego produktu, co z zestawieniem z danymi sprzedażowymi daje wymierny obraz pozycji produktu na rynku. czytaj cały artykul »

Top4 wózków widłowych w grudniu

2015-01-07 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

Ostatni miesiąc roku jest szczególnym okresem, w którym jedni więcej świętują inni więcej pracują, a logistyka poddawana jest kolejnym sprawdzianom. W grudniu oferty wózków widłowych notują nieco mniej kliknięć (10 032), nominalnie o 1041 wejść mniej (-9%), niż w listopadzie. W grupach rodzajowych notowane są również spadki, jedynie oferty wózków systemowych i pozostałych (boczne, przegubowe i wielokierunkowe zanotowały wzrost wejść. Dane pokazują, że większym zainteresowaniem cieszyły się wózki systemowe, które jako bardzo specjalistyczny sprzęt znajdują zastosowanie w magazynach wysokiego składowania. W ślad za zainteresowaniem, na czele rankingu TOP 4 wózków widłowych w grudniu jest właśnie wózek systemowy. czytaj cały artykul »

Ranking Top 4 opon na log4.pl w listopadzie

2014-12-24 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

Listopad notuje w ofertach opon do wózków widłowych znaczące odbicie, w opublikowane oferty opon do wózków widłowych kliknięto 1775 razy, nominalnie o 391 wejść więcej(28%) niż w poprzednim miesiącu. Wszystkie grupy rodzajowe notują wzrosty, największy nominalny wzrost wejść mają oferty opon superelastycznych, które zanotowały o 205 więcej( 29% wzrost). Oferty opon pneumatycznych mają 20%, a opaski amortyzujące aż 42% wzrost wejść w stosunku do października. W listopadzie kliknięto we wszystkie oferty na portalu 23 157 razy, udział kliknięć w oferty opon do wózków widłowych wynosi 8%, jest to taki samo poziom, jak w pozostałych miesiącach. Listopad to miesiąc, w którym oferty opon do wózków widłowych notują wyraźne „odbicie”, po dwóch miesiącach spadków. czytaj cały artykul »

Top 4 baterii w listopadzie na log4.pl

2014-12-23 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

W listopadzie oferty baterii trakcyjnych do wózków widłowych, po spadkowym okresie notują znaczący wzrost wejść(31%) w odniesieniu do poprzedniego miesiąca, zanotowano 2497 kliknięcia, nominalnie 592 więcej niż w październiku. We wszystkich grupach rodzajowych znaczące wzrosty, największy odnotowały akcesoria(43%) nominalnie 93 kliknięcia, następnie baterie żelowe (33%), nominalnie 103 kliknięcia, oferty AGM(31% wzrost) 121 wejść więcej i baterie kwasowe (28% wzrost), aż 275 wejść więcej. Udział wejść w oferty baterii trakcyjnych, liczony względem wszystkich 23 157 wejść w oferty publikowane na portalu w listopadzie wyniósł 11% i się ni zmienił. czytaj cały artykul »

Top4 wózków widłowych w listopadzie

2014-12-04 | artykuł darmowy | tagi: analizy tag 2analizy tag 1

To co wydarzyło się w listopadzie, przypomina okres przed kryzysem, kiedy ostatnie dwa miesiące roku były dla zakupów inwestycyjnych „złotym okresem”. Z danych wynika, że tak właśnie jest, gdyż wyniki wejść w oferty w listopadzie dają podstawę do wyciągania takich właśnie wniosków. W listopadzie w oferty wózków widłowych kliknięto 11 073 razy, nominalnie o 2850 wejść więcej (35%), w grupach rodzajowych w trzech na cztery grupy, notowane są również spektakularne wzrosty. Dane pokazują, że w listopadzie zapanowało niezwykłe ożywienie, a informacje z rynku potwierdzają ten stan zainteresowania ofertami. Dane gospodarcze podawane przez ośrodki badawcze są bardzo optymistyczne, listopadowy wskaźnik PMI przekroczył 50 pkt. co jest bardzo dobrym prognostykiem. Jeżeli te optymistyczne dane, znajdują potwierdzenie w danych na naszym portalu, to oznacza, że portal jest coraz bliżej swojego miejsca w biznesie. czytaj cały artykul »

 1 2 3 >  Ostatnia »